שברולט סוניק 2013 – הכרזה מעניינת

במאמר הקודם בחנו את ההכרזה של השברולט ספארק החדשה תוך ניסיון לחזור אל ליבו של הנהג הישראלי. ומה בגורלה של הסוניק ?

נכתב על ידי יועץ הליסינג אבי הורוביץ

שברולט סוניק מנסה למצוא את מקומה הראוי בקטגוריית המשפחתיות הקטנות כחלק ממגמה המתהווה מתוך המשבר הכלכלי העולמי אשר לו נגיעה בשוק כלי הרכב. לסוניק תמיד הייתה תחרות בודדות בתחום, אך כעת נדמה כי ישנן מתחרות חדשות אשר מנסות לענות על צרכי הלקוחות, אשר מחפשים משפחתית חדשה בעלות נמוכה, ואפילו מוכנים להתפשר על חלק מהמרחב הפנימי ועל ביצועי הרכב. עם זאת הסוניק עונה על אספקטים רבים שייתכן ויפתיעו את הנהג הממוצע.

אבי הורוביץ - שברולט סוניק

אבי הורוביץ - שברולט סוניק

הכותרת המרכזית בקטגוריה הוא תצורת סדאן קלאסית, עם מנוע בנפח 1.6 ליטר. לסוניק מראה של מכונית משפחתית אמיתית ועליה תג מחיר נמוך בצורה משמעותית מזה של משפחתית בגודל מלא. שברולט סוניק מתגאה בכך שהיא מעניקה תיבת 6 הילוכים חדשה, חבילת איבזור מורחבת עם מערכת בקרת שיוט, פנסי ערפל, חיישני חנייה אחוריים ובנוסף חישוקי סגסוגת כאביזר סטנדרטי.

כמובן שאחד הנושאים החשובים הוא המחיר התחרותי לצרכן. שברולט סוניק מעניקה חבילת פלטינום לרוכשים אשר כוללת גג שמש מקורי ומערכת מולטימדיה מובנית עם מסך טאץ' צבעוני בגודל 7 אינץ', דיבורית בלוטות' מובנית עם תמיכה בפורמטים דיגיטליים רבים.

צפו בסרטון על שברולט סוניק:

מלבד האיבזור המרשים, מנוע 1.6 ליטר ותיבת שישה הילוכים אוטומטית, ניתן למצוא בשברולט סוניק ביצועים נפלאים. למעשה אלה ביצועים הדומים במיוחד למקובל בסגמנט – 11.7 שניות מאפס למאה תוך הגעה למהירות מירבית של 180 קמ"ש. תוספת שני הילוכים לתיבה וכיול לחיסכון בדלק הופכים את השיוט בכבישים המהירים לנוחים ואף שקטים במיוחד, תוך שמירה על הדלק וחיסכון של 10 אחוזים בצריכת הדלק ובפליטת גזים מזהמים.

אבי הורוביץ יזם את פעילות הליסינג התפעולי בישראל ומשמש כיועץ ליסינג

לפרטים נוספים :
טל: 050-5332449
Horowitz.advisors@gmail.com

Google+
פוסט זה פורסם בקטגוריה סקירת מכוניות, עולם הליסינג, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.