השקה לשברולט ספארק 2013

שברולט מציגה שלושה דגמים מוכרים ועורכת להם השקה מחודשת. שברולט ספארק, סוניק וקרוז עברו עדכון. האם מדובר בבשורה מעניינת לנהג הישראלי ?

נכתב על ידי:אבי הורוביץ – יועץ ליסינג

יבואנית שברולט, חברת UMI פותחת את שנת 2013 בניסיון לחזור למרכז הבמה (או הכביש) של הנהג הישראלי, עם שדרוגים לשלושה דגמים אהובים על האוחזים בהגה, בפרט בשוק הליסינג. כעת נסקור עבורכם את השברולט ספארק ובמאמר הבא את הסוניק והקרוז. קריאה נעימה.

אבי הורוביץ

אבי הורוביץ - שברולט ספארק 2013

שברולט ספארק
ספארק הקטנה הגיעה למחוזותינו רק לפני כשנתיים ותוך זמן קצר במיוחד הפכה לחביבת הנהג הישראלי שמחפש מכונית קטנה במחיר אטרקטיבי. כעת הספארק מגיעה במתכונת חדשה לאחר שינויים קוסמטיים קלים. ניתן להבחין במראה חיצוני מעודכן יותר, שינוי בפגושים, מראות צד, גלגלים וספוילר אחורי אשר עברו עיצוב מחדש.

תא הנוסעים עבר שדרוג מחודש עם מראה חדש ללוח המחוונים, גלגל הגה וידית הילוכים שקיבלו מראה מחודש. איכות שמע טובה יותר למערכת השמע החדשה וריפודים איכותיים יותר. יחידת הכוח הסטנדרטית המגיעה עם מנוע 1.2 ליטר ותיבת הילוכים ידנית.

נתונים מכניים
הספק הכוח הגבוה עומד על 82 כוחות סוס. הספארק עוברת 12.7 שניות ממצב עמידה למאה קמ"ש בעקבות רצועת כוח צרה יחסית הנובעת משיא מומנט של 11.3 קג"מ אשר מתקבל ב4800 סל"ד גבוהים מדי. יחסי העברה ארוכים שמטרתם חיסכון בדלק – 19.6 ק"מ לליטר דלק.

בנהיגה אנו מקבלים תחושה כי הספארק גדולה יותר מאשר מידותיה הצנומות, לעומת זאת 364 ס"מ בין הקצוות ובסיס גלגלים באורך 238 ס"מ מזכירים לנו כי זו עדיין מכונית מיני. נפח תא המטען הוא 170 ליטר. האבזור הנדיב מעניק תחושה שגם נסיעות ארוכות עוברות בצורה נוחה.

צפו בסרטון מקיף על שברולט ספארק 2013:

שנת 2012 נרשמה בירידה משמעותית במכירות של שברולט, אך את שנת 2013 מקווים בחברת UMI לפתוח ברגל ימין ולהגיע גבוה יותר בשוק מכירות הרכב. רענון הדגמים הבולטים והכנסת מקצה שיפורים אמורים לעשות עבורם את העבודה. בפוסטים הבאים נסקור את שברולט קרוז ואת הסוניק.

אבי הורוביץ יזם את פעילות הליסינג התפעולי בישראל ומשמש כיועץ ליסינג

לפרטים נוספים :
טל: 050-5332449
Horowitz.advisors@gmail.com

Google+
פוסט זה פורסם בקטגוריה סקירת מכוניות, עולם הליסינג, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.