ביתו נהרגה בתאונת דרכים – מכוניתה המרוסקת מוצגת למניעת תאונות

עבור האבא, זה מייצג את שיברון הלב. מיצג דרמטי המשקף כיצד קיפחה ביתו הצעירה את חייה בטרם עת וכל זאת בעקבות שתיית אלכוהול מיותרת.

נכתב על ידי: אבי הורוביץ

אבי הורוביץ

אבי הורוביץ - מתוך הכתבה על נהיגה בשכרות

באתר הבריטי mailonline מוצג סיפורו הטרגי של אבא, שביתו הצעירה נהרגה כתוצאה מנהיגה בשכרות החליט להיעתר לבקשות המשטרה ולהשתמש ברכבה המרוסק כמיצג מצמרר על מנת לסייע במלחמה בתאונות הדרכים. מדובר בדרך נוספת של משטרה אובדת עצות אשר תציג את הרכב מחוץ למועדוני לילה בהמשפייר ובמרכזי ערים גדולות, כדרך נוספת הבאה להראות את ההשפעה הקשה שיש לאלכוהול בזמן נהיגה.

הנהגת הצעירה הייתה בת 23 בלבד כאשר איבדה שליטה על הרכב והתנגשה ברכב מסחרי בחודש נובמבר האחרון. לאחר בדיקות אלכוהול שנערכו לה, נתגלה כי היא שתתה פי 4 מכמות האלכוהול המותרת. הקמפיין אותו מנהלת המשטרה מכוון לקבוצת גילאים בני 20-24. האב מעוניין להישאר אלמוני אך סיפר כי היה לו חשוב לספר את הסיפור שלה ושלו מכיוון שרצה  שאנשים יידעו לאיזה הרס הם אחראיים כאשר הם בוחרים בחירות שגויות.

האב המשיך ואמר "זו טעות של שניות. ביתי הייתה בנאדם עם לב טוב אוהבת ועוזרת לסביבה ותמיד דאגה לכולם. היא עשתה טעות קשה, כזו שהיא שילמה עליה בחייה". כעת שואף האבא כי בעזרת מיצג המכונית המרוסקת אחרים יחשבו פעמיים לפני שהם שותים ונוהגים.

צפו במצגת התמונות הקשות לאחר התאונה:

אבי הורוביץ יזם את פעילות הליסינג התפעולי בישראל ומשמש כיועץ ליסינג.

טל: 050-5332449
Horowitz.advisors@gmail.com

Google+
פוסט זה פורסם בקטגוריה תאונות דרכים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.